„Wiosenny Happening”

Wpis opublikowano:

W piękne, niedzielne popołudnie, w Parku nad Słupianką odbył się już po raz drugi „Wiosenny Happening”. Na mieszkańców gminy czekało wiele atrakcji: dmuchańce, malowanie buzi, tatuaże, zaplatanie warkoczyków, gry i zabawy sportowe, mega bańki mydlane, strefa młodego chemika, fotobudka, strefa grilla i chillout-u, darmowa wata cukrowa, popcorn oraz lemoniada.

Zabawę rozpoczął przejazd małych i dużych mieszkańców na rowerach oraz hulajnogach, po naszej pięknej ścieżce dydaktycznej. Następnie na scenie wystąpili artyści z przedszkola i szkół podstawowych z terenu gminy Słupno. Gminny Ośrodek Kultury reprezentowała wokalistka – Alicja Richert. „Koncert dla Mamy” był pięknym pokazem wokalno-tanecznym, który zachwycił wszystkich przybyłych mieszkańców naszej gminy.

Podczas Happeningu Wójt Marcin Zawadka w towarzystwie małego Oskara wręczył nagrody dla aktywnych uczestników kampanii „Rowerowy Maj”.

Na zakończenie imprezy za konsoletą stanął DJ Adamus, producent muzyczny, dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Z głośników popłynęły remixy wielu światowych hitów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego Happeningu za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Uczestnicy Happeningu podczas przeciągania liny