30. Finał WOŚP – DZIĘKUJEMY!!!

Wpis opublikowano:

Szanowni Państwo! Dzięki Państwa hojności i chęci niesienia pomocy, Sztab WOŚP Słupno podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał kwotę 60 534,04 zł. Tym samym zajęliśmy trzecie miejsce w powiecie płockim.

To wielki sukces wspierających nas mieszkańców, wolontariuszy, sponsorów i organizatorów. Mając na uwadze wprowadzone obostrzenia związane z pandemią oraz bardzo niesprzyjającą pogodę tym bardziej jesteśmy dumni z uzbieranej sumy. Mieszkańcy gminy Słupno po raz kolejny nie zawiedli. Już niejednokrotnie pokazaliśmy, że pomimo różnic zdań potrafimy działać w jednym, wspólnym celu. Dzięki eSkarbonce, aukcjom internetowym oraz zaangażowaniu wolontariuszy podczas finału zasiliśmy konto WOŚP znaczącą kwotą.

Dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i okolic cieszyło się „Morsowanie na Flisie”, w którym udział wzięło wiele osób morsujących. Dla uczestników organizatorzy przygotowali ruską banię, w której można było przyjemnie się ogrzać po wyjściu z zimnej wody, zumbę na świeżym powietrzu, kiełbaskę z ogniska, gorącą grochówkę oraz napoje.

Dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali z nami przy zbiórce WOŚP i wspierali nasze działania!!!

Największe podziękowania należą się MIESZKAŃCOM GMINY SŁUPNO!!! SIEMA!!!

Na zdjęciu uczestnicy „Morsowania”